Općina Jajce

Poziv na Javnu raspravu - izgradnja mHE na rijeci Riki

web grbOpćina Jajce poziva predstavnike institucija/organizacija, mjesnih zajednica sa područja općine Jajce, nevladine organizacije (udruženja/udruge) kao i ostale zainteresovane građane da uzmu aktivno učešće u Javnoj raspravi na temu: Izgradnja dvije male HE Zečjak i Šerići na rijeci Riki snage 553 i  783 kw  investitor „Bettoni BH“ d.o.o. Sarajevo, sjedište Ćemaluša broj 12/1, Sarajevo.

Javna rasprava će se održati dana 14.12.2016.godine, srijeda, u Velikoj sali Općine Jajce sa početkom  u 11:00 sati.

Investitor „Bettoni BH“ d.o.o. Sarajevo je podnio zahtjev za izdavanje prethodne saglasnosti za dodjelu koncesije za izgradnju male hidroelektane na rijeci Riki, područje mjesne zajednice Rika, općina Jajce.
 
Javna rasprava će se održati prema programu javne rasprave od 29.11. do 16.12.2016. godine, a svoje primjedbe i sugestije građani mogu dostaviti u pismenoj formi putem pisarnice Službi privrede/gospodarstva Općine Jajce, sa naznakom „ JAVNA RASPRAVA – IZGRADNJA MALIH HIDRO-ELEKTARNA NA RICI“
 
Sve druge potrebne informacije možete dobiti u Službi privrede/gospodarstva Općine Jajce svakim radnim danom u vremenu od 07:00  do 15:30 sati.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Poziv na Javnu raspravu - izgradnja mHE na rijeci Riki