Općina Jajce

Fond za zaštitu okoliša FBiH objavio Javne pozive za dodjelu bespovratnih sredstava za domaćinstva, te mikro, mala i srednja preduzeća

energetska javni poziv fondFond za zaštitu okoliša FBiH objavio je Javne pozive za dodjelu bespovratnih sredstava Evropske unije građanima – vlasnicima stambenih objekata, te mikro, malim i srednjim preduzećima za projekte energijske efikasnosti, a za poticanje energetske tranzicije i ublažavanje negativnih posljedica izazvanih energetskim krizama i poskupljenjima.
 
Predviđeni način dodjele sredstava je putem javnog poziva za čiju je provedbu u Federaciji BiH nadležan Fond za zaštitu okoliša Federacije BiH, a pravo ostvaruje 2.600 domaćinstava i 264 mikro, mala i srednja preduzeća. Rok za prijavu na javne pozive koje je raspisao Fond je 31. decembar 2023. godine ili do utroška sredstava.
 
Prijava na Javni poziv u Federaciji BiH (www.fzofbih.org.ba) i dostavljanje obavezne dokumentacije vrši se isključivo elektronskim putem, odnosno putem E-prijave, dostupne na: https://e-prijava.fzofbih.org.ba/
 
JAVNI POZIV za stambene objekte uz prateću dokumentaciju preuzmite OVDJE
 
JAVNI POZIV za mikro, mala i srednja preduzeća uz prateću dokumentaciju preuzmite OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Fond za zaštitu okoliša FBiH objavio Javne pozive za dodjelu bespovratnih sredstava za domaćinstva, te mikro, mala i srednja preduzeća