Jajce: Adrenalinski park za djecu i mlade

adrenalinski park1Adrenalinski park za djecu i mlade novi je sadržaj koji posjetiteljima nudi grad Jajce.

Projekat su zajednički realizovali Općina Jajce i JU „Agencija za kulturno-historijsku i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca“.

Ovaj novi sadržaj za djecu i mlade nalazi u parku “Varošnice“ u neposrednoj blizini Vodopada rijeke Plive, a posjetitelji mogu uživati u dječjem zip-lineu i adrenalinskoj stazi u dužini od oko 100 metara.

Rad s djecom povjeren je magistru kineziologije Anti Žuniću, koji već ima dugogodišnje iskustvo u radu s djecom, uz asistenciju dva instruktora. Svim korisnicima adrenalinskoga parka instruktori će pojasniti uslove korištenja uz postavljanje sigurnosne opreme kako bi sve proteklo u najboljem redu.

Adrenalinski park je otvoren svakim danom u trajanju turističke sezone u vremenu od 11:00 do 19:00 sati.

adrenalinski park2

Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

• Centrala: 030/658-011