Općina Jajce

Javni poziv za finansiranje biznisa za marginalizirane grupe žena

web grbOpćina Jajce raspisuje JAVNI POZIV za finansiranje biznisa za marginalizirane grupe žena za 2020. godinu. Program podrške marginaliziranim grupama žena u razvoju biznisa ne predstavlja samo takmičenje između projekata za novi biznis nego je usmjeren ka poticaju žena da same osnivaju preduzeća ili obrt. Općina Jajce raspisuje ovaj Javni poziv na temelju Preduzetničkog fonda za žene nastalog udruženim sredstvima Općine Jajce i USAID-ovog Programa podrške marginaliziranim grupama (PPMG). 
 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za finansiranje biznisa za marginalizirane grupe žena