Općina Jajce

Poziv na Javnu raspravu - izgradnja mHE Bilinčići

web grbOpćina Jajce poziva predstavnike institucija/organizacija, mjesnih zajednica sa područja općine Jajce, nevladine organizacije (udruženja/udruge) kao i ostale zainteresovane građane da uzmu aktivno učešće u Javnoj raspravi na temu: Izgradnja male HE Bilinčići na Vrbasu snage 2.295 kw  investitor „ SATEM BH “d.o.o. Sarajevo, sjedište Kotromanića broj 48, Sarajevo – društvo za inžinjering i savjetovanje.  Javna rasprava će se održati dana 30.11.2016. godine, srijeda,  u Velikoj sali Općine Jajce sa početkom  u 11:00 sati.

Naprijed navedeni investitor – privredno društvo je podnijelo zahtjev za izdavanje prethodne saglasnosti za dodjelu koncesije za izgradnju male hidroelektane  na rijeci Vrbas područje mjesnih zajednica Vina, općina Jajce.
 
Javna rasprava će se održati prema programu javne rasprave od 15.11. do 02.12.2016.godine. Svoje primjedbe i sugestije građani mogu dostaviti u pismenoj formi putem pisarnice, Službi privrede/gospodarstva Općine Jajce, sa naznakom „JAVNA RASPRAVA – IZGRADNJA MALE HIDRO-ELEKTARNE NA VRBASU“.
 
Sve druge potrebne informacije možete dobiti u Službi privrede/gospodarstva Općine Jajce svakim radnim danom u vremenu od 07:00  do 15:30 sati.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javne rasprave Poziv na Javnu raspravu - izgradnja mHE Bilinčići