Općina Jajce

Sretan Dan općine Jajce

2023 Dan općinePoštovani sugrađani,
 
22. februar/veljača obilježava se kao Dan općine Jajce u spomen na prvo pisano pominjanje grada Jajca u povelji iz Dubrovačkog arhiva. Ove godine obilježavamo 628 godina što nas čini posebno ponosnim.
 
U to ime čestitamo Vam Dan općine Jajce sa željom da zajedničkim radom, međusobnim uvažavanjem različitih mišljenja i tolerancijom gradimo budućnost kakvu želimo – zajednicu sretnih, zadovoljnih i ponosnih ljudi.
 
Drage Jajčanke i Jajčani, ponosimo se time što smo stanovnici jednog od najstarijih gradova u BiH i  budimo ponosni čuvari naše baštine. 
 
Sretan Vam 22. februar/veljača Dan općine Jajce!
 
Načelnik Općine Jajce Edin Hozan
Predsjedavajući Općinskog vijeća Jajce Josip Topić
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Sretan Dan općine Jajce