Općina Jajce

Obavijest zainteresovanim poljoprivrednicima za uzgoj kornišona

kornisoni pozivOpćina Jajce obavještava zainteresovane poljoprivredne proizvođače sa područja Jajca da  Zemljoradničke zadruge „AT“ iz Donjeg Vakufa i u ovoj godini nastavlja sa organizovanim uzgojem i otkupom krastavca kornišona sa partnerskom zadrugom „Gračanka“ iz Gračanice. 

Zainteresovanim poljoprivrednim proizvođačima nudi se:  

1. Zagarantovan otkup; 
2. Tačno definisane cijene prije početka otkupa;
3. Sadnice i potreban repromaterijal; 
4. Savjetodavne usluge uz izlazak na teren;
5. Redovno plaćanje; 
6. Isplata paušalne naknade (povrat PDV-a) u vrijednosti 5%;
7. Kompletiranje dokumentacije za Kantonalni poticaj.
 
Za sve ostale informacije zainteresovani se mogu obratiti u prostorije Zadruge u Donjem Vakufu na novoj adresi Ul.770 SBbr ili na telefon broj 030/204-205 ili 062 159 603. Kontakt osoba mr.Čepalo Mirzet.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obavijest zainteresovanim poljoprivrednicima za uzgoj kornišona