Općina Jajce

Nastavak saradnje općina Jajce i Vuka kroz projekte prekogranične saradnje BiH i Hrvatske

1Vuka 1Načelnik Općine Jajce Edin Hozan i predsjedavajući Općinskog vijeća Jajce Josip Topić u pratnji Sedina Hadžića stručnog savjetnika iz odjela za lokalni razvoj u Općini Jajce posjetili su juče općinu Vuka u Republici Hrvatskoj. Nastavak je to dobre saradnje u okviru implementacije projekata prekogranične saradnje. Delegaciju Općine Jajce primili su Načelnik Općine Vuka Damir Maričić i pročelnica Marijana Sertić. Razgovaralo se o zajedničkim projektima, onim realizovanim, ali i narednim koji se planiraju kroz Program prekogranične saradnje Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Tokom susreta razmijenjena su iskustva u povlačenju sredstava iz EU fondova,  te predstavljeni potencijali kojima raspolažu ove dvije općine.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Nastavak saradnje općina Jajce i Vuka kroz projekte prekogranične saradnje BiH i Hrvatske