Zajedno se skijamo još u utorak i srijedu

skicentarranceDragi školarci već više od dvadeset dana traje naše zajedničko druženje na skijanju. Do danas registrujemo više od 1000 vaših posjeta skijalištu na Poljanama. Vjerujemo da smo ove godine uspjeli mnoge od vas i naučiti skijanju i da ste svi uživali u zimskim radostima na snijegu, neko na skijama, a neko i na sankama. Obavještavamo vas da u ponedjeljak neće biti organizovanog skijanja zbog aktivnosti Ski Centra na pripremi staze, a Općina Jajce i Ski Centar „Ranča” boravak na skijalištu vam obezbjeđuje još samo u utorak i srijedu, 29. i 30. januara. Iskoristite još ova dva dana za besplatno skijanje.

Općina Jajce zahvaljuje se svim učenicima koji su tokom januara koristili pogodnosti koje vam jer obezbijedila Općina Jajce. Posebnu zahvalnost dugujemo školama i nastavnicima za svesrdnu podršku u realizaciji ovog projekta.

Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

• Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013