web grbNakon što su mediji objavili pismo koje su potpisali pojedini načelnici i predsjedavajući općinskih vijeća iz Srednjobosanskog kantona, u kojem se tvrdi da je novoizabrani član Predsjedništva BiH Željko Komšić nepoželjan u ovom kantonu, Javnu reakciju uputio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. U istoj se navodi:
Smatram da pomenuto pismo ima veoma lošu poruku ali je bez ikakve suštinske snage. Ja kao legalista prihvatam sve što je u skladu sa Ustavom BiH, pa tako i odluke proizašle kao proizvod izbora. Jajce je uvijek i za sve bio OTVOREN grad, a posebno za izabrane dužnosnike i zvaničnike na svim nivoima  u našoj državi. Biće mi zadovoljstvo ugostiti sve koji u takvom svojstvu posjete naš grad“.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Javna reakcija Načelnika općine Jajce: Jajce je uvijek i za sve bio OTVOREN grad