Općina Jajce

Vijesti

Sretan 5. oktobar Svjetski dan učitelja i Međunarodni dan djeteta

dandjetetaiuciteljaDanas se obilježava Svjetski dan učitelja i Međunarodni dan djeteta. Tim povodom Načelnik Općine Jajce Edin Hozan svim učiteljima, nastavnicima, profesorima i odgajateljima i djeci Jajca uputio je čestitku u kojoj se kaže:

Dragi učitelji, učiteljice, poštovani nastavnici, nastavnice, profesori, profesorice, poštovani odgajatelji, 
 
U ime Općine Jajce i u svoje lično ime čestitam Vam Svjetski dan učitelja i upućujem zahvalnost na trudu i strpljenju koje nesebično ulažete kako bi djeca našeg grada, usvajajući nova znanja, gradili sretnu budućnost. Budite ponosni na Vašu plemenitu, ali i odgovornu profesiju. Hvala Vam za sve što činite da našim školarcima škola bude mjesto učenja i radosti, a našim najmlađim Jajčanima vrtić slatki početak predškolskog obrazovanja. 
 
Još jednom čestitam Vam Vaš dan i želim Vam mnogo uspjeha i u ovoj školskoj godini.            
                                                         
Koristim ovu priliku da nas sve podsjetim i na obilježavanje 5. oktobra kao još jedanog važanog datuma: Međunarodnog dana djeteta. Nezaboravimo da su djeca naš poseban dar i trebaju našu podršku dok rastu. Zato danas svoj djeci Općine Jajce čestitam Međunarodni dan djeteta,  a svim učiteljima čestitam Svjetski dan učitelja.
 
                                        Načelnik Općine Jajce
                                                 Edin Hozan                                      
                                                                         
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Sretan 5. oktobar Svjetski dan učitelja i Međunarodni dan djeteta