Općina Jajce

Vijesti

Podrška Općine Jajce u implementaciji 16 novih projekata Jajačkih NVO

NVO MLADI 2018Načelnik Općine Jajce Edin Hozan potpisao je ugovore sa predstavnicima NVO i omladinskih organizacija sa područja općine Jajce čiji projekti su dobili podršku Općine Jajce u 2018. godini. Načelnik Hozan zahvalio se nevladinim organizacijama za pokrenute aktvnosti i društveno koristan rad kojim se bave u razvoju lokalne zajednice.
 
Ukupna  dodijeljena sredstava  za mlade i NVO  iznose  24.000,00 KM, a implementiraće se kroz šesnaest različitih projekata.
 
Općina Jajce učestvovat će u sufinansiranju projekata za NVO i mlade za 2018. godinu:
 
UG „Nada“ Jajce – „Zdravlje je bogatstvo“,  PTSP-TRAUMA Jajce – projekat „Zagrli svoje zdravlje“,  Rafting klub Jajce –  projekat „Vrbaska eko-rafting regata 2018“, Atletski klub “Vodopad“ Jajce – „Nabavka pijeska za jamu“,  Udruženje žena „Laste“ Bistrica, Jajce – „Sačuvajmo od zaborava“, Klub „Prijatelji prirode“ Jajce – „Ekološko pokazne staze Jajce-Hum-Dnolučka planina“, Udruženje građana „Vodopad ljubavi“ Jajce – „Našoj djeci-radionica za djecu i mlade s poteškoćama u razvoju“, Auto klub „Jajce“ Jajce – „Prometno-preventivne akcije“, KUD „Jajce“ Jajce –  „Ej Trebeviću – visok teferiču“, Udruženje građana za opću saradnju „AB OVO“ Jajce – „Uređenje i sanacija Partizanskih spomen-obilježja na teritoriji općine Jajce“, KUD „Stari grad Jajce“ Jajce – IX Međunarodni festival „Dani mladosti Jajce 2018“, Omladinski klub „DIJAMANT“ – „Dani našeg povratka 2018“, Asocijacija mladih MIZ Jajce „Tajib Okić“ – „Sedmica čistoće u mom džematu“, UG Omladinski centar Jajce – „Jednaka prilika za sve“, Novi most International – „Kreativno druženje“ i Družina izviđača „Gola planina“ Jajce – „Edukativno-rekreacijaki kamp za djecu i mlade 2018“.
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Podrška Općine Jajce u implementaciji 16 novih projekata Jajačkih NVO