Svečanost u Dječijem vrtiću "Bare"

bozicvrtic8U povodu obilježavanja Božićnih i novogodišnjih blagdana mališani Dječijeg vrtića „Bare” Jajce upriličili su prigodnu priredbu. Pjesmom i igrom zajedno su obilježili dolazak blagdana i radovali se Djeda Mrazu i novogodišnjim darovima. Uz dječicu radovali su se i brojni roditelji.

Čestitke uz blagdane djeci i tetama u vrtiću uputili su u ime Općine Jajce savjetnik Općinskog načelnika Sedin Hadžić i predsjedavajući Općinskog vijeća Jajce Ivo Šimunović.  Direktorica Dječijeg vrtića „Bare“ Brankica Jakešević zahvalila se Općini Jajce na podršci ovoj predškolskoj vaspitno-obrazovnoj ustanovi, ali i svim roditeljima koji su im ukazali povjerenje.  Paketiće od Djeda Mraza primilo je 106 mališana, polaznika ovog Jajačkog vrtića.

bozicvrtic5 bozicvrtic1

bozicvrtic3 bozicvrtic6

bozicvrtic4 bozicvrtic9

bozicvrtic7 bozicvrtic10