Općina Jajce

Vijesti

Svečanost u Dječijem vrtiću "Bare"

bozicvrtic8U povodu obilježavanja Božićnih i novogodišnjih blagdana mališani Dječijeg vrtića „Bare” Jajce upriličili su prigodnu priredbu. Pjesmom i igrom zajedno su obilježili dolazak blagdana i radovali se Djeda Mrazu i novogodišnjim darovima. Uz dječicu radovali su se i brojni roditelji. 

Čestitke uz blagdane djeci i tetama u vrtiću uputili su u ime Općine Jajce savjetnik Općinskog načelnika Sedin Hadžić i predsjedavajući Općinskog vijeća Jajce Ivo Šimunović.  Direktorica Dječijeg vrtića „Bare“ Brankica Jakešević zahvalila se Općini Jajce na podršci ovoj predškolskoj vaspitno-obrazovnoj ustanovi, ali i svim roditeljima koji su im ukazali povjerenje.  Paketiće od Djeda Mraza primilo je 106 mališana, polaznika ovog Jajačkog vrtića.

bozicvrtic5 bozicvrtic1

bozicvrtic3 bozicvrtic6

bozicvrtic4 bozicvrtic9

bozicvrtic7 bozicvrtic10

bozicvrtic11 bozicvrtic12

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Svečanost u Dječijem vrtiću "Bare"