Javna rasprava o Nacrtu Budžeta općine Jajce za 2017. godinu

web grbNa osnovu člana 38. Statuta općine Jajce („Sl. novine Općine Jajce“ broj:3/08), člana 18.  Zakona o principima lokalne samouprave („Sl. novine F BiH“ broj:49/06) i Zakona o budžetima u F BiH („Sl. novine F BiH“ broj:102/13), a zbog transparentnosti i uključivanja cjelokupne javnosti u proces izrade prijedloga Budžeta Općine Jajce, Općinski načelnik  donosi:

Plan održavanja Javne rasprave o Nacrtu Budžeta općine Jajce za 2017. godinu

(preuzmite)

Javna rasprava o Nacrtu Budžeta/Proračuna općine Jajce za 2017. godinu trajat će od 10.3.2017.godine do 31.3.2017.godine. U tom periodu svi korisnici Budžeta/Proračuna, zainteresovani građani, nevladine organizacije i udruženja svoje prijedloge na Budžet/Proračun Općine Jajce za 2017. godinu mogu dostaviti u pisanoj formi u Kabinet Općinskog Načelnika.

Tokom provođenja javne rasprave o ovom dokumentu biće upriličeni sastanci sa korisnicima budžeta, predstavnicima javnih preduzeća i ustanova i udružena.

Javna rasprava o ovom dokumentu za sve mjesne zajednice i nevladine organizacije biće upriličena 22.3.2017. godine, srijeda, u Velikoj sali Općine Jajce s početkom u 11:30 sati.

Završna Javna rasprava o Nacrtu Budžeta/Proračuna Općine Jajce za 2017. godinu za sve zainteresovane građane, privrednike, predstavnike mjesnih zajednica i nevladinih organizacija održaće se 24.3.2017. godine, petak, u Velikoj sali Općine Jajce s početkom u 14:00 sati.

Odluku o Bužetu/Proračunu Općine Jajce za 2017. godinu u formi Nacrta preuzmite Nacrt Budžeta/Proračuna za 2017. godinu

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Javna rasprava o Nacrtu Budžeta općine Jajce za 2017. godinu