Općina Jajce

Javni poziv - dodjela steonih junica

web grbNa osnovu Sporazuma zaključenog između Općine Jajce i Humanitarne organizacije „Muslim Aid“ sa sjedištem u Sarajevu, Općinski načelnik raspisuje JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za dodjelu steonih junica.  
 
Projekat „Smanjenje siromaštva kroz uzgoj stoke“ sufinansiraju Općina Jajce 40%, Humanitarna organizacija Muslim Aid Sarajevo 40% i krajnji korisnik sa 20% od nabavne cijene steonih junica, sa ciljem razvoja i unapređenja stočarstva na području općine Jajce. 
 
Javni poziv objavljen je na Oglasnoj ploči Općine Jajce.
 
Obrasci zahtjeva se mogu preuzeti na protokolu Općine Jajce i zajedno sa dokumentacijom predati u zatvorenoj koverti na protokol Općine Jajce sa naznakom „Za javni poziv za dodjelu steonih junica“.
  
Javni poziv je otvoren  od 4.7.2024. do 19.7.2024. godine do 15:30 sati.
 
Javni poziv preuzmite ispod teksta.
 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv - dodjela steonih junica