Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv na uvid u Idejni projekat - izgradnja montažno-betonske transformatorske stanice

web grbSlužba urbanizma/graditeljstva, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova Općine Jajce raspisuje JAVNI POZIV na uvid u Idejni projekat radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju montažno-betonske transformatorske stanice MBTS 10(20)/0,4 Kv, 630 kVA „Metaling“, sa priključnim SNKB 10(20) Kv KB vodom, investitora JP Elektroprivreda HZ-HB d.d. Mostar, Poslovnica Elektro Jajce. JAVNI POZIV preuzmite OVDJE

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv na uvid u Idejni projekat - izgradnja montažno-betonske transformatorske stanice