Općina Jajce

Otkazana Javna rasprava "Istraživanje i ekspoatacija kamenog materijala na lokalitetu postojećeg kamenoloma Tromeđa-Krš"

web grbSlužba privrede/gospodarstva Općine Jajce  obavještava zainteresovane da se otkazuje JAVNA RASPRAVA na temu: Istraživanje i ekspoatacija kamenog materijala na lokalitetu „Općina Jajce lokalitet postojećeg kamenoloma Tromeđa-Krš općina Dobretići“ zakazana za četvrtak, 16.9.2021. godine. Javna rasprava se otkazuje iz objektivnih razloga, a sve dalje informacije možete dobiti u Službi privrede/gospodarstva općine Jajce, odnosno od članova komisije za provođenje javne rasprave.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javne rasprave Otkazana Javna rasprava "Istraživanje i ekspoatacija kamenog materijala na lokalitetu postojećeg kamenoloma Tromeđa-Krš"