Općina Jajce

Raspored održavanja Javnih tribina u okviru Javne rasprave na Nacrt izmjene i dopune Prostornog plana SBK/ KSB 2005 - 2025

javna tribinaU skladu sa Odlukom o organizovanju i provođenju javne rasprave o Nacrtu izmjene i dopune Prostornog plana SBK/ KSB ("Sl.novine SBK/ KSB", broj 16/ 20) Ministartsvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova organizovat će tematske sastanke (javne tribine) na temu Položaj općine u kontekstu izmjene i dopune Prostornog plana Srednjobosanskog kantona 2005 - 2025.
 
Planirano je održavanje Javnih tribina za sve općine SBK/KSB uz učešće općinskih i kantonalnih organa uprave, predstavnika zakonodavne i izvršne vlasti općinskog i kantonalnog nivoa, predstavnika resornih općinskih službi, nosioca pripreme i nosioca izrade Plana i zainteresovanih građana.
 
Zbog aktuelne epidemiološke situacije i propisanih mjera zaštite bit će ograničen broj prisutnih.
 
Za općine Jajce i Dobretići Javna tribina prema planu najavljena je za utorak, 16.3.2021. godine s početkom u 11:00 sati u Velikoj Sali Općine Jajce.
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javne rasprave Raspored održavanja Javnih tribina u okviru Javne rasprave na Nacrt izmjene i dopune Prostornog plana SBK/ KSB 2005 - 2025