Općina Jajce

Javna rasprava o nacrtu Plana upravljanja okolišem i okolišem i društvenim aspektima za projekat rekonstrukcije ceste sa korekcijom osovine na dionici Jajce Jug-Doni Vakuf 1

ceste federacije logoJP Ceste Federacije BiH d.o.o. Sarajevo poziva sve zainteresirane subjekte, nevladine organizacije i stanovnike općine Jajce i naselja koja gravitiraju području namjeravane rekonstrukcije magistralne ceste M5 na dionici jajce Jug-Donji Vakuf da uzmu učešće u JAVNOJ RASPRAVI o nacrtu Plana upravljanja okolišem i društvenim aspektima za projekat rekonstrukcije ceste sa korekcijom osovine na dionici Jajce Jug-Doni Vakuf 1 (M5). Javna rasprava će se održati u prostorijama Općine Jajce 30.7.2019. godine, utorak, u 11:00 sati s ciljem davanja prijedloga i sugestija javnosti i uključivanja relevantnih pitanja u finalnu verziju dokumenta. Poziv i nacrt dokumenta preuzmite ispod teksta.
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javne rasprave Javna rasprava o nacrtu Plana upravljanja okolišem i okolišem i društvenim aspektima za projekat rekonstrukcije ceste sa korekcijom osovine na dionici Jajce Jug-Doni Vakuf 1